f5wc_shanghai-2018

0212 243 27 67

09.00 - 18.00

F5WC’de Yeni Sezonun Hikayesi Nasıl Olacak ?

Sevgili F5WC katılımcıları, sizi bu yıl oldukça eğlenceli ve bir o kadar da yorucu bir sezon bekliyor. Bu yıl yaşanacakları adım adım sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sezon 22 Ekim itibarıyla açılıyor ve sizler web sitemiz üzerinden kayıt olduğunuz panel üzerinden maç taleplerinizi oluşturmaya başlayacak ve talep oluşturanlara da rakip olmaya başlayacaksınız. Ekim 22 ile başlayan bu serüven Ocak ayıyla kısa bir araya giriyor olacak. Bu arada takımlar kadrolarından 2 oyuncuyu yenileri ile değiştirme hakkına sahip olacaklar. Bu aranın ardından Ocak 20 itibaıyla sezon tekrar devam ediyor olacak. Nisan başına geldiğimizde ise sezonu sonlandırmış olacağız.

Sezon sonunda puan cetvelinde şehirlerinde ilk sırada yer alan takımlar Türkiye Finaline direkt katılabiliyor olacaklar. Alt sıralarda yer alan 20 maçını tamamlamış takımlarımız ise playoff mücadelelerine katılarak Türkiye Finaline katılmaya hak kazanıyor olacaklar. Tamamen global kurallar çerçevesinde gerçekleşitirilecek olan Türkiye Finalimizin neticesinde kazanan takım ,Türkiye’nin en iyi amatör halı saha takımı olacak. Şampiyon takım , 7 kişilik kadrosu ile ülkemizi Çin’de gerçekleştirilecek olan Dünya Finallerinde temsil etmek için Haziran’da yola çıkıyor olacak. Şimdiden katılımcı tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.

F5WC Türkiye Ekibi